(function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://' : 'http://') + 'stats.g.doubleclick.net/dc.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
Get Adobe Flash player

مديرعامل موسسه رسانه هاي تصويري از پشت صحنه آخرين ساخته مسعود جعفري جوزاني بازديد کرد

مديرعامل موسسه رسانه هاي تصويري از پشت صحنه آخرين ساخته مسعود جعفري جوزاني بازديد کرد

حضور مسوولانه بازیگران در «پشت دیوار سکوت»
 پشت صحنه پشت دیوار سکوت- جعفری جوزانی- مصطفی ابطحی
صبح روز دوشنبه مصطفی ابطحی مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری از پشت صحنه فیلم سینمایی «پشت دیوار سکوت» به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی بازدید کرد.
به گزارش بانی فیلم، در این بازدید که در محوطه باز کاخ سعدآباد انجام شد، مسعود جعفری جوزانی با بیان این نکته که فیلم سینمایی «پشت دیوار سکوت» به بخشی از مشکلات جامعه فعلی شهری می پردازد که در سینمای ایران کمتر مورد توجه قرار گرفته است.
جوزانی در ادامه گفت: هر فیلم و اثر سینمایی کارکردهای خود را دارد و جامعه از این گونه فیلم ها که دغدغه هایی دارند، تاثیر می گیرد. وی افزود: فیلم «پشت دیوار سکوت» به بخشی از تلاش های عده ای می پردازد که بدون توجه به حاشیه پردازی ها به فکر خدمت رسانی به کسانی هستند که مشکلاتی باعث شده زندگی شان تحت تاثیر قرار گیرد.
مصطفی ابطحی نیز ضمن استقبال از طرح چنین مضامینی در سینمای ایران بیان داشت: ویژگی هنر سینما و یکی از مهمترین رسالت هایش، توجه به معضلات و مشکلاتی است که بنا به هر دلیلی بازخوردهایش، بخشی از هموطنان را دچار گرفتاری می کند.
مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری در ادامه این بازدید گفت: سازمان سینمایی آمادگی دارد ضمن حمایت و پشتیبانی از پروژه هایی که به شکل راهبردی به طرح مشکلات و معضلات جامعه می پردازند، زمینه را برای استمرار چنین حرکت هایی مهیا سازد.
جعفری جوزانی هم با قدردانی از ابراز حمایت از پروؤه های سینمایی که دغدغه افراد جامعه را منعکس می سازند اعلام کرد که مشارکت قابل تحسین هنرمندان سینمای ایران از این فیلم با حضور در برابر دوربین از جمله رفتارهای مسئولانه جامعه سینمایی در مشارکت پروژه های انساندوستانه است.
گفتنی است در روز بازدید  که در محوطه باز کاخ سعدآباد تهران انجام می شد، بازیگرانی چون سحر جعفری جوزانی و رویا تیموریان جلوی دوربین «پشت دیوار سکوت» رفتند.

گالری

 

نظرات

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر
Print
کلمات کلیدی:
دات نت نیوک فارسی