جزییات اخبار

چهره ها به تماشای مستند «میدان جوانان سابق» نشستند
​مستند «میدان جوانان سابق» به کارگردانی مینا اکبری روزنامه نگار و تهیه کنندگی احسان رسول اف با حضور چهره های فرهنگی و هنری در سومین روز دوازدهمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت در سالن شماره یک پردیس سینمایی چارسو به نمایش در آمد.

به گزارش روابط عمومی دوازدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، رضا کیانیان، رخشان بنی اعتماد، فرشته طائرپور، غزل شاکری، هنگامه گلستان، محسن امیریوسفی، محمدعلی ابطحی، مجتبی میرطهماسب، جعفر پناهی، مصطفی تاج زاده، مجتبی راعی، فخر‌السادات محتشمی‌پور، مریم صادقیان، جمعی از روزنامه نگاران و... از چهره های فرهنگی و هنری بودند که به همراه کارگردان، مینا اکبری و تهیه کننده احسان رسول اف در روز سه شنبه 20 آذرماه در سانس در سالن شماره یک پردیس سینمایی چارسو 18به تماشای این مستند نشستند.

اکبری با تشکر از همه کسانی که به تماشای «میدان جوانان سابق» آمدند، از کمبود جا عذرخواهی کرد و گفت: از تمام کسانی که ایستاده فیلم مرا تماشا می کنند، تشکر می کنم و امیدوارم در سانس ویژه کسانی که بیرون ایستاده اند بتوانند فیلم را ببینند.
وی ادامه داد: نمایش این فیلم را به احمدرضا دالوند، روزنامه نگاری تقدیم می کنم که در عکس روزنامه نگاران میدان جوانان سابق حضور داشت و دو روز پیش از دنیا رفت.
در خلاصه داستان این مستند آمده است که؛ «روايت فيلم مربوط به يک عکس است که ما روزنامه‌نگاران روزنامه جامعه در سال 1376 در ميدان جوانان براي ويژه‌نامه نوروزي گرفته‌ايم. در اين عکس من به همراه 71 نفر ديگر حضور داريم. حالا  پس از گذشت 20 سال، حدود 6 نفر از روزنامه‌نگاران آن عکس، روزنامه‌نگار باقي مانده‌اند.»
نمایش دوم مستند «میدان جوانان سابق» در روز شنبه 24آذرماه در سانس 14 سالن شش پردیس سینمایی چارسو برگزار می شود.​