جزییات اخبار

ارزش خدمات ویدئوی مبتنی بر تقاضا VOD
ارزش خدمات ویدئوی مبتنی بر تقاضا VOD در بازار گردشگری تا سال ۲۰۲۱ بالغ‌بر ۱۹ میلیارد دلار خواهد بود.

ارزش خدمات ویدئوی مبتنی بر تقاضا VOD در بازار گردشگری تا سال ۲۰۲۱ بالغ‌بر ۱۹ میلیارد دلار خواهد بود.

بر اساس یک گزارش تحقیقاتی جدید که از سوی  Market sand Markets منتشرشده، انتظار می‌رود بازار VOD در بخش گردشگری تا سال ۲۰۲۱ به ۱۹٫۱۱ میلیارد دلار برس، رشد ناخالص سالیانه ۲۲٫۶ درصد در مدت‌زمان پیش‌بینی.

صنعت VOD در گردشگری در حال رشد است و توسط کاربران برای مشاهده فیلم‌ها، رویدادها و تبلیغات بر اساس تقاضا پذیرفته‌شده است. تحولات مداوم در این فن‌آوری و راه‌حل‌های آن، بخش‌های گردشگری را تشویق می‌کند تا راه‌حل‌ها و خدمات VOD را پذیرا باشند.

در میان کسب‌وکارهای مرتبط با گردشگری اتخاذ راه‌حل‌های VOD مثل تلویزیون پولی، IPTV، و OTT افزایش دیده می‌شود. هتل‌ها و دیگر استراحتگاه‌های لوکس در حال اتخاذ راه‌حل‌های IPTV VOD برای ارائه خدمات در اتاق میهمانان هستند – که به کاربران اجازه ضبط، مکث، حرکت به جلو و عقب ویدئویی. را می‌دهد. IPTV  همچنین به آن‌ها کمک می‌کند تا تماس‌های بیدار شدن را تنظیم کنند، خدمات اتاق را درخواست کنند، صورتحساب خود را مشاهده کرده و تسویه حساب نمایند.

امروزه افراد ترجیح می‌دهند از تلفن‌ها و تبلت های هوشمند خود برای مرور اینترنت هنگام اقامت در هتل‌ها یا نشستن در رستوران‌ها استفاده کنند. بسیاری از هتل‌ها این وسایل را برای مهمانان ارائه می‌دهند، اما نگرانی از امنیت داده‌ها یک ملاحظه جدی است. اغلب بخش‌های گردشگری ارتباطات شبکه Wi-Fi را فراهم کرده‌اند به‌طوری‌که مهمانان بر اساس برتری‌های دستگاه حق انتخاب خواهند داشت