جزییات اخبار

​اطلاعیه گروه هنروتجربه درباره آغاز اکران همزمان دیگر فیلم‌های هنری وتجربی
​​اطلاعیه گروه هنروتجربه درباره آغاز اکران همزمان دیگر فیلم‌های هنری وتجربی ​

اطلاعیه گروه هنروتجربه درباره آغاز اکران همزمان دیگر فیلم‌های هنری وتجربی

 

 

گروه سینمایی هنروتجربه، با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که با موافقت شورای عالی اکران، بار دیگر اکران همزمان فیلمهای هنری و تجربی به نمایش در آمده در سینماهای کشور را دستور کار خود قرار داده است .

به گزارش روابط عمومی هنروتجربه، متن این اطلاعیه به شرح زیر است :

هوالمصور 

مؤسسه سینمایی هنر و تجربه بر اساس موافقت شورای محترم عالی اکران سینمایی کشور بار دیگر نمایش همزمان فیلم های هنری و تجربی بنمایش در آمده در سینماهای کشور را بطور همزمان در دستور کار قرار داده است.

بر اساس این اطلاعیه با عنایت به ضرورت حمایت همه جانبه از سینمای هنری و تجربی در پهنه اکران عام سینمایی کشور سینمای هنر و تجربه پس از رایزنی های مختلف با مسئولان محترم سازمان سینمایی کشور، مدیرعامل محترم خانه سینما و شورای محترم صنفی از این پس با مجوز بالاترین مقام اکران سینمایی کشور اقدام به نمایش همزمان فیلم های هنری و تجربی اکران سراسری در سینماهای خود خواهد کرد تا بتواند در اکران طولانی مدت خود نمایش این فیلم ها را با موفقیت بیشتری همراه سازد.

نحوه نمایش این فیلم ها پس از تایید شورای محترم سیاستگذاری این گروه سینمایی بصورت محدود و طولانی مدت همراه خواهد بود تا ضمن حمایت از این نوع فیلم ها از تداخل کمی و کاهش سانس های فیلم های اختصاصی سینمای هنر و تجربه جلوگیری گردد.