سامانه VOD

This is an example of a HTML caption with a link.
 

 شرکت های دارای مجوز VOD

 
 

 نمایش خانگی (VOD)

 
​کمیسیون فرهنگی مجلس در حالی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را برای نظارت نداشتن بر VOD مورد انتقاد قرار می‌دهد که گردانندگان سامانه‌های ویدئویی همیشه از سرگردانی بین 6 نهاد نظارتی و تصمیم‌گیرنده درباره فعالیت این شبکه‌ها گلایه دارند.
اصطلاح کلمات "SVOD"، "TVOD" و "AVOD" این را توضیح میدهد، که درواقع کلماتی هستند که مدل های متفاوت سیستم های خدماتی آنلاین را توصیف میکنند.
​فیلم سینمایی «مسلخ» به کارگردانی اصغر نصیری از امروز ۲۳ مهرماه در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.
​OTT کوتاه شده ی واژه ی "بیش از حد" یا "Over the top" است
​VOD مخفف Video On Demand (برنامه ویدئویی درخواستی ضبط شده) یکی از مجموعه خدمات قابل ارایه از طریق IPTV است.
​فیلم «شماره 17 سهیلا» به کارگردانی «محمود غفاری» در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.
​مدیرکل اداره نمایش خانگی گفت: سریال ممنوعه با موضوع آسیب های اجتماعی سعی در نقد انحراف و نشان دادن عقوبت تعدادی از جوان ها را دارد.​
​درخصوص سريال ممنوعه معتقدم فصل الخطاب هر جامعه اى قوانين حاكم بر آن جامعه است و هيچكس حق ندارد در مقابل قانون بايستد و يا با آن مخالفت كند!
دکتر کریمی به عنوان نویسنده‎ی آثاری چون «شمعی در باد» که به آسیب‎های اجتماعی من جمله «اعتیادهای جدید» برای اولین بار در سینما می‌‎پرداخت.
​مدیرکل دفترنمایش خانگی درباره انتقادات وارده بر سریال «ممنوعه» گفت: ممنوعه یک سریال شبکه خانگی با برچسب +16 است یعنی یک مجموعه ویژه بزرگسالان که به تقبیح رفتار و عملکرد افرادی که سبک زندگی غربی را چه در ظاهر و چه در محتوا برگزیده اند می پردازد.​