(function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://' : 'http://') + 'stats.g.doubleclick.net/dc.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
Get Adobe Flash player

vod چیست و چه کاربردی دارد؟

به مجموعه خدماتی گفته می‌شود که به مخاطب این امکان را می‌دهد محتوای مورد درخواست خودش را از یک ذخیره و حافظه بزرگ یا از یک ابر اینترنتی انتخاب کند و به تماشای آن بنشیند. VOD هم به صورت پولی و هم به صورت رایگان مورد استفاده قرار می‌گیرد. نمونه پولی آن نت فلیکس و نمونه رایگان آن هم یوتیوب است. درVOD دو تکنولوژی وجود دارد؛ یکیOTT و دیگری IPTV که IPVT قدیمی‌تر از OTT است. در IPTV شما نیازمند یک سیستم یا شبکه مدیریت شده هستید. در شبکه مدیریت شده شما همواره نیازمند به یک زیرساخت معین و مشخصی هستید که آن زیرساخت باید خدمات دهد تا بتوانید محتوای خودتان را ببینید. این سیستم سال‌ها در دنیا وجود داشت و از هفت،هشت سال پیش یک تکنولوژی جدید تحت عنوان OTT آمده که به معنای over the top است.

اخبار سامانه نمایش درخواستی (سند)

رونمایی از فعالیت های ستاد صیانت از آثار سینمایی و سمعی و بصری (2) 20 مرداد 1395

رونمایی از فعالیت های ستاد صیانت از آثار سینمایی و سمعی و بصری (2)

رونمایی از فعالیت های ستاد صیانت از آثار سینمایی و سمعی و بصری (2)

دبیرکل ستاد صیانت :  فضا برای قاچاقچیان آثار سمعی بصری ناامن تر می شود 19 مرداد 1395

دبیرکل ستاد صیانت : فضا برای قاچاقچیان آثار سمعی بصری ناامن تر می شود

تشکیل 473 پرونده قضایی برای قاچاقچیان فیلم

دبیر کل ستاد صیانت و مبارزه با تکثیر و عرضه غیر مجاز آثار سینمایی و سمعی و بصری گفت: فضا از سال گذشته بیش از پیش برای قاچاقچیان آثار سمعی بصری نا امن شده و با اجرای 1548 عملیات، برای 473 نفر پرونده قضایی تشکیل شده است.

به گزارش روابط عمومی موسسه رسانه های تصویری، فعالیت های ستاد صیانت و مبارزه با تکثیر و عرضه غیر مجاز آثار سینمایی و سمعی و بصری سه شنبه 19 مرداد با حضور دکتر حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی، دکتر سید مصطفی ابطحی مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری و دبیر کل ستاد، حبیب ایل بیگی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی، نصرت اله مرادی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان سینمایی، نوید آقایی قائم مقام و معاون فرهنگی ستاد مبارزه با قاچاق آثار سینمایی و سمعی و بصری و جواد صباغ مدیرکل دفتر برنامه و بودجه سازمان سینمایی و در محل این ستاد برگزار شد. 

هم اندیشی تهیه کنندگان سینما و شرکت های VOD(2) 18 مرداد 1395

هم اندیشی تهیه کنندگان سینما و شرکت های VOD(2)

هم اندیشی تهیه کنندگان سینما و شرکت های VOD(2)

مدیر عامل موسسه رسانه های تصویری:  سهام تهیه کنندگان سینمایی در سامانه VOD(سند) مشخص شد 13 مرداد 1395

مدیر عامل موسسه رسانه های تصویری: سهام تهیه کنندگان سینمایی در سامانه VOD(سند) مشخص شد

مدیر عامل موسسه رسانه های تصویری از مشخص شدن  سهام تهیه کنندگان  سینمایی در سامانه  VOD(سند) خبر داد. 
  به گزارش روابط عمومی موسسه رسانه های تصویری سید مصطفی ابطحی مدیر عامل موسسه رسانه های تصویری با اشاره به برگزاری هفتمین جلسه شورای سیاستگذاری VOD(سند) اعلام کرد: در این جلسه که با حضور نمایندگان شورای عالی تهیه کنندگان، نمایندگان شرکت های دارای مجوز VOD( سند) در محل موسسه رسانه های تصویری تشکیل شد

گزارش تصویری رونمایی VOD 23 تیر 1395

گزارش تصویری رونمایی VOD

RSS
123

مراسم افتتاحیه سند

دات نت نیوک فارسی